· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

Hráči
JménoDatum narozeníELOFIDE
Adamcová Nikola200300
Baladrán Tomáš199400
Baláček Tadeáš199522872320
Bednář Marcel197022792284
Bernklau Adam200000
Boháč Jiří200111000
Chalupník Jaroslav199800
Čermák František196715890
Čermák Michal198521582104
Červený Martin197023872395
Daniel Jiří198919251937
Danin Alexandr Sergeevič19702587
Döme Michal197013971389
Douša Marek199900
Durčák Patrik198116840
Ďuriš Matěj200410570
Ďuriš Matěj201210570
Dvorský David200000
Fencl Pavel199020212026
Fillo Tomáš200000
Formánek Zbyněk199711000
Galuščák Jakub197000
Grüner Robert197216090
Hanuš Matouš199700
Hanuš Pavel200100
Hataš Matěj199900
Havlena Jan199300
Havlena Miloš196315560
Havlena Tomáš199800
Hegr František199200
Hejda Antonín200200
Hejda Antonín196918430
Hostička František195221872185
Hovorka Ondřej197013141287
Husárik Braňko198520972106
Jančařík Antonín197020852078
Jančařík Jakub197011000
Janoušek Jakub199812530
Jansa Vlastimil194224132418
Jirk Aleš198321532159
Jirk Jindřich195018060
Jüptner Jan197023262324
Jurásek Miroslav197622862305
Kalaš Michal199711000
Kalašová Kateřina199911000
Karamon Hynek200600
Karamonová Anežka200310500
Kastner Jan198018991881
Khenkin Igor19702594
Knížek Jan197321432142
Kolář Bořivoj199613160
Kolář Pavel197322022219
Kolářová Barbora200200
Kolářský Milan199300
Kolářský Milan199300
Kořenek František195720502060
Kořenová Martina197021772231
Kosová Marie198900
Košnar Jakub200200
Košnarová Ivana200300
Košnarová Michaela199900
Košnář Martin197521062145
Košnář Rudolf197015610
Kožený Pavel197220442058
Krejčí Jan197024642488
Kubíče Jakub200315031414
Lach Vladimír197314540
Landa Konstantin19722652
Lažánek Jan197119501996
Leite Catarina19702145
Ležánková Anna200200
Likavský Tomáš197102486
Londýn Radek198524182418
Ludvík Kryštof197000
Mašek Petr199000
Matuška Pavel195915390
Mazánek David197718951905
Meduna Eduard201223762373
Miesbauer Jan197021942189
Mirumian Viguen201225142498
Moucha Petr197011000
Munk Filip198900
Munk Petr196321342139
Munková Kateřina199500
Musil Martin196919611955
Musil Stanislav194514980
Musilová Tereza199600
Najer Evgeniy197702674
Neckář Lubomír195022992319
Netuka Jiří198216650
Netuka Petr197915850
Nguyen Thai Dai Van197024112430
Novotný Jan200100
Odcházel Jiří195710920
Odcházel Vít193315620
Odstrčil Lukáš199300
Onoprienko Antonín198800
Oral Tomáš197725192503
Papp Gabor19702583
Pauch Jan196520361991
Peroutka Jan199300
Petényi Tamás19702442
Píchová Kateřina199800
Píchová Veronika199500
Plát Vojtěch197025092529
Plechl Matěj197010940
Ponomariov Ruslan (Olegovič)198302710
Postupa Pavel196219801973
Postupová Martina196813430
Potkin Vladimir Alekseevi19702590
Priehoda Vítězslav196023702374
Procházková Tereza191900
Raban Jan199300
Rogozenco Dorian197302503
Rybalčenko Nikita199300
Saeckl Petr194416310
Sergeev Vladimir201202475
Slabina Jakub199200
Sutovsky Emil19702642
Svoboda Svatopluk197023412329
Svoboda Tomáš199300
Šmíd Miroslav198321682176
Špaček Petr195423492372
Špitálský Vít197514470
Štoček Jiří197725462547
Štolovský Jaroslav199300
Šuráň Jan197724122423
Švondr Michal198719431975
Tanglová Dominika199713560
Ternbach Pavel200200
Titěra Lukáš200000
Titěra Tomáš200200
Tlapák Pavel200100
Uvíra Hynek197010670
Uvíra Matyáš199910760
Vajčner Jiří197318751855
Valenta Zdeňek197618881957
Valtr Jakub200310880
Valtr Tomáš197319331930
Voborník Bořivoj197717651804
Vorobiov Evgeny19702574
Worek Joanna19702349
Yemelin Vasily Vladimirovich197602561
Zeman František199900
Zápasy příštího kola
Extraliga
SK DURAS BVK Kralovo Pole
Výstaviště Lysá nad Labem
2019-02-09
-------------------------------
1. Liga - západ
TJ Sakal Kozolupy
ŠK města Lysá nad Labem
2019-01-20
-------------------------------
2. liga C
Joly Lysá nad Labem C
TJ Slavia Hradec Králové B
2019-01-27
-------------------------------
2. liga C
Sokol Praha Vršovice
Joly Lysá nad Labem D
2019-01-27
-------------------------------
Krajský přebor SŠS
JOLY Lysá nad Labem E
Český lev Kolešovice A
2019-01-20
-------------------------------
Krajská soutěž B
Sokol Kolín B
JOLY Lysá nad Labem F
2019-01-27
-------------------------------
Regionální přebor B
Joly Lysá nad Labem G
Cayman Pharma Neratovice E
2019-01-20
-------------------------------
Regionální soutěž B
Joly Lysá nad Labem H
Sokol Buštěhrad E
2019-01-27
-------------------------------
Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Registrace
Šachová úloha
Mat 2. tahem
BNT
Copyright: Braňko Husárik 2005