· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

Hráči
JménoDatum narozeníELOFIDE
Meduna Eduard201223762373
Ďuriš Matěj201210570
Mirumian Viguen201225142498
Sergeev Vladimir201202475
Karamon Hynek200600
Ďuriš Matěj200410570
Košnarová Ivana200300
Adamcová Nikola200300
Valtr Jakub200310880
Kubíče Jakub200315031414
Karamonová Anežka200310500
Titěra Tomáš200200
Ležánková Anna200200
Ternbach Pavel200200
Hejda Antonín200200
Košnar Jakub200200
Kolářová Barbora200200
Hanuš Pavel200100
Novotný Jan200100
Tlapák Pavel200100
Boháč Jiří200111000
Titěra Lukáš200000
Bernklau Adam200000
Dvorský David200000
Fillo Tomáš200000
Hataš Matěj199900
Douša Marek199900
Uvíra Matyáš199910760
Kalašová Kateřina199911000
Zeman František199900
Košnarová Michaela199900
Janoušek Jakub199812530
Havlena Tomáš199800
Chalupník Jaroslav199800
Píchová Kateřina199800
Hanuš Matouš199700
Tanglová Dominika199713560
Formánek Zbyněk199711000
Kalaš Michal199711000
Kolář Bořivoj199613160
Musilová Tereza199600
Píchová Veronika199500
Baláček Tadeáš199522872320
Munková Kateřina199500
Baladrán Tomáš199400
Kolářský Milan199300
Kolářský Milan199300
Raban Jan199300
Svoboda Tomáš199300
Havlena Jan199300
Odstrčil Lukáš199300
Rybalčenko Nikita199300
Peroutka Jan199300
Štolovský Jaroslav199300
Slabina Jakub199200
Hegr František199200
Mašek Petr199000
Fencl Pavel199020212026
Kosová Marie198900
Munk Filip198900
Daniel Jiří198919251937
Onoprienko Antonín198800
Švondr Michal198719431975
Husárik Braňko198520972106
Londýn Radek198524182418
Čermák Michal198521582104
Jirk Aleš198321532159
Ponomariov Ruslan (Olegovič)198302710
Šmíd Miroslav198321682176
Netuka Jiří198216650
Durčák Patrik198116840
Kastner Jan198018991881
Netuka Petr197915850
Oral Tomáš197725192503
Mazánek David197718951905
Najer Evgeniy197702674
Štoček Jiří197725462547
Šuráň Jan197724122423
Voborník Bořivoj197717651804
Jurásek Miroslav197622862305
Valenta Zdeňek197618881957
Yemelin Vasily Vladimirovich197602561
Špitálský Vít197514470
Košnář Martin197521062145
Valtr Tomáš197319331930
Rogozenco Dorian197302503
Kolář Pavel197322022219
Knížek Jan197321432142
Lach Vladimír197314540
Vajčner Jiří197318751855
Kožený Pavel197220442058
Grüner Robert197216090
Landa Konstantin19722652
Lažánek Jan197119501996
Likavský Tomáš197102486
Hejda Antonín196918430
Musil Martin196919611955
Postupová Martina196813430
Čermák František196715890
Pauch Jan196520361991
Havlena Miloš196315560
Munk Petr196321342139
Postupa Pavel196219801973
Priehoda Vítězslav196023702374
Matuška Pavel195915390
Kořenek František195720502060
Odcházel Jiří195710920
Špaček Petr195423492372
Hostička František195221872185
Neckář Lubomír195022992319
Jirk Jindřich195018060
Musil Stanislav194514980
Saeckl Petr194416310
Jansa Vlastimil194224132418
Odcházel Vít193315620
Procházková Tereza191900
Hovorka Ondřej197013141287
Krejčí Jan197024642488
Plát Vojtěch197025092529
Sutovsky Emil19702642
Potkin Vladimir Alekseevi19702590
Vorobiov Evgeny19702574
Khenkin Igor19702594
Nguyen Thai Dai Van197024112430
Miesbauer Jan197021942189
Jüptner Jan197023262324
Papp Gabor19702583
Danin Alexandr Sergeevič19702587
Košnář Rudolf197015610
Bednář Marcel197022792284
Červený Martin197023872395
Döme Michal197013971389
Galuščák Jakub197000
Jančařík Antonín197020852078
Jančařík Jakub197011000
Svoboda Svatopluk197023412329
Leite Catarina19702145
Kořenová Martina197021772231
Uvíra Hynek197010670
Moucha Petr197011000
Ludvík Kryštof197000
Plechl Matěj197010940
Petényi Tamás19702442
Worek Joanna19702349
Zápasy příštího kola
Extraliga
Siesta Solution Unichess B
Výstaviště Lysá nad Labem
2019-04-19
-------------------------------
1. Liga - západ
ŠK města Lysá nad Labem
SK OÁZA Praha
2019-03-24
-------------------------------
2. liga C
TJ Neratovice B
Joly Lysá nad Labem C
2019-03-31
-------------------------------
Krajský přebor SŠS
TJ Kralupy nad Vltavou A
JOLY Lysá nad Labem E
2019-03-24
-------------------------------
Krajská soutěž B
JOLY Lysá nad Labem F
Šachklub města Dobrovice B
2019-03-31
-------------------------------
Regionální přebor B
Sokol Bakov nad Jizerou C
Joly Lysá nad Labem G
2019-03-24
-------------------------------
Regionální soutěž B
TJ Aero Odolena Voda B
Joly Lysá nad Labem H
2019-03-31
-------------------------------
Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Registrace
Šachová úloha
Mat 2. tahem
BNT
Copyright: Braňko Husárik 2005