· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

Hráči
JménoDatum narozeníELOFIDE
Bednář Marcel197022792284
Ludvík Kryštof197000
Jančařík Jakub197011000
Svoboda Svatopluk197023412329
Leite Catarina19702145
Sutovsky Emil19702642
Červený Martin197023872395
Plát Vojtěch197025092529
Kořenová Martina197021772231
Uvíra Hynek197010670
Krejčí Jan197024642488
Moucha Petr197011000
Košnář Rudolf197015610
Plechl Matěj197010940
Petényi Tamás19702442
Jančařík Antonín197020852078
Potkin Vladimir Alekseevi19702590
Galuščák Jakub197000
Jüptner Jan197023262324
Papp Gabor19702583
Hovorka Ondřej197013141287
Miesbauer Jan197021942189
Worek Joanna19702349
Nguyen Thai Dai Van197024112430
Danin Alexandr Sergeevič19702587
Khenkin Igor19702594
Vorobiov Evgeny19702574
Döme Michal197013971389
Procházková Tereza191900
Odcházel Vít193315620
Jansa Vlastimil194224132418
Saeckl Petr194416310
Musil Stanislav194514980
Jirk Jindřich195018060
Neckář Lubomír195022992319
Hostička František195221872185
Špaček Petr195423492372
Odcházel Jiří195710920
Kořenek František195720502060
Matuška Pavel195915390
Priehoda Vítězslav196023702374
Postupa Pavel196219801973
Munk Petr196321342139
Havlena Miloš196315560
Pauch Jan196520361991
Čermák František196715890
Postupová Martina196813430
Musil Martin196919611955
Hejda Antonín196918430
Likavský Tomáš197102486
Lažánek Jan197119501996
Landa Konstantin19722652
Grüner Robert197216090
Kožený Pavel197220442058
Vajčner Jiří197318751855
Lach Vladimír197314540
Knížek Jan197321432142
Kolář Pavel197322022219
Rogozenco Dorian197302503
Valtr Tomáš197319331930
Košnář Martin197521062145
Špitálský Vít197514470
Yemelin Vasily Vladimirovich197602561
Valenta Zdeňek197618881957
Jurásek Miroslav197622862305
Voborník Bořivoj197717651804
Šuráň Jan197724122423
Štoček Jiří197725462547
Najer Evgeniy197702674
Mazánek David197718951905
Oral Tomáš197725192503
Netuka Petr197915850
Kastner Jan198018991881
Durčák Patrik198116840
Netuka Jiří198216650
Šmíd Miroslav198321682176
Ponomariov Ruslan (Olegovič)198302710
Jirk Aleš198321532159
Čermák Michal198521582104
Londýn Radek198524182418
Husárik Braňko198520972106
Švondr Michal198719431975
Onoprienko Antonín198800
Daniel Jiří198919251937
Munk Filip198900
Kosová Marie198900
Fencl Pavel199020212026
Mašek Petr199000
Hegr František199200
Slabina Jakub199200
Peroutka Jan199300
Štolovský Jaroslav199300
Rybalčenko Nikita199300
Odstrčil Lukáš199300
Havlena Jan199300
Svoboda Tomáš199300
Raban Jan199300
Kolářský Milan199300
Kolářský Milan199300
Baladrán Tomáš199400
Munková Kateřina199500
Baláček Tadeáš199522872320
Píchová Veronika199500
Musilová Tereza199600
Kolář Bořivoj199613160
Kalaš Michal199711000
Formánek Zbyněk199711000
Tanglová Dominika199713560
Hanuš Matouš199700
Píchová Kateřina199800
Chalupník Jaroslav199800
Havlena Tomáš199800
Janoušek Jakub199812530
Košnarová Michaela199900
Zeman František199900
Kalašová Kateřina199911000
Uvíra Matyáš199910760
Douša Marek199900
Hataš Matěj199900
Fillo Tomáš200000
Dvorský David200000
Bernklau Adam200000
Titěra Lukáš200000
Boháč Jiří200111000
Tlapák Pavel200100
Novotný Jan200100
Hanuš Pavel200100
Kolářová Barbora200200
Košnar Jakub200200
Hejda Antonín200200
Ternbach Pavel200200
Ležánková Anna200200
Titěra Tomáš200200
Karamonová Anežka200310500
Kubíče Jakub200315031414
Valtr Jakub200310880
Adamcová Nikola200300
Košnarová Ivana200300
Ďuriš Matěj200410570
Karamon Hynek200600
Mirumian Viguen201225142498
Sergeev Vladimir201202475
Ďuriš Matěj201210570
Meduna Eduard201223762373
Zápasy příštího kola
Extraliga
Siesta Solution Unichess B
Výstaviště Lysá nad Labem
2019-04-19
-------------------------------
1. Liga - západ
ŠK města Lysá nad Labem
SK OÁZA Praha
2019-03-24
-------------------------------
2. liga C
TJ Neratovice B
Joly Lysá nad Labem C
2019-03-31
-------------------------------
Krajský přebor SŠS
TJ Kralupy nad Vltavou A
JOLY Lysá nad Labem E
2019-03-24
-------------------------------
Krajská soutěž B
JOLY Lysá nad Labem F
Šachklub města Dobrovice B
2019-03-31
-------------------------------
Regionální přebor B
Sokol Bakov nad Jizerou C
Joly Lysá nad Labem G
2019-03-24
-------------------------------
Regionální soutěž B
TJ Aero Odolena Voda B
Joly Lysá nad Labem H
2019-03-31
-------------------------------
Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Registrace
Šachová úloha
Mat 2. tahem
BNT
Copyright: Braňko Husárik 2005