· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

Hráči
JménoDatum narozeníELOFIDE
Ponomariov Ruslan (Olegovič)198302710
Najer Evgeniy197702674
Landa Konstantin19722652
Sutovsky Emil19702642
Khenkin Igor19702594
Potkin Vladimir Alekseevi19702590
Danin Alexandr Sergeevič19702587
Papp Gabor19702583
Vorobiov Evgeny19702574
Yemelin Vasily Vladimirovich197602561
Štoček Jiří197725462547
Plát Vojtěch197025092529
Rogozenco Dorian197302503
Oral Tomáš197725192503
Mirumian Viguen201225142498
Krejčí Jan197024642488
Likavský Tomáš197102486
Sergeev Vladimir201202475
Petényi Tamás19702442
Nguyen Thai Dai Van197024112430
Šuráň Jan197724122423
Jansa Vlastimil194224132418
Londýn Radek198524182418
Červený Martin197023872395
Priehoda Vítězslav196023702374
Meduna Eduard201223762373
Špaček Petr195423492372
Worek Joanna19702349
Svoboda Svatopluk197023412329
Jüptner Jan197023262324
Baláček Tadeáš199522872320
Neckář Lubomír195022992319
Jurásek Miroslav197622862305
Bednář Marcel197022792284
Kořenová Martina197021772231
Kolář Pavel197322022219
Miesbauer Jan197021942189
Hostička František195221872185
Šmíd Miroslav198321682176
Jirk Aleš198321532159
Leite Catarina19702145
Košnář Martin197521062145
Knížek Jan197321432142
Munk Petr196321342139
Husárik Braňko198520972106
Čermák Michal198521582104
Jančařík Antonín197020852078
Kořenek František195720502060
Kožený Pavel197220442058
Fencl Pavel199020212026
Lažánek Jan197119501996
Pauch Jan196520361991
Švondr Michal198719431975
Postupa Pavel196219801973
Valenta Zdeňek197618881957
Musil Martin196919611955
Daniel Jiří198919251937
Valtr Tomáš197319331930
Mazánek David197718951905
Kastner Jan198018991881
Vajčner Jiří197318751855
Voborník Bořivoj197717651804
Kubíče Jakub200315031414
Döme Michal197013971389
Hovorka Ondřej197013141287
Svoboda Tomáš199300
Slabina Jakub199200
Odcházel Vít193315620
Rybalčenko Nikita199300
Uvíra Hynek197010670
Raban Jan199300
Procházková Tereza191900
Zeman František199900
Píchová Veronika199500
Tanglová Dominika199713560
Ternbach Pavel200200
Jančařík Jakub197011000
Moucha Petr197011000
Galuščák Jakub197000
Ludvík Kryštof197000
Plechl Matěj197010940
Ďuriš Matěj201210570
Košnář Rudolf197015610
Valtr Jakub200310880
Uvíra Matyáš199910760
Tlapák Pavel200100
Titěra Tomáš200200
Titěra Lukáš200000
Píchová Kateřina199800
Chalupník Jaroslav199800
Špitálský Vít197514470
Štolovský Jaroslav199300
Adamcová Nikola200300
Bernklau Adam200000
Boháč Jiří200111000
Douša Marek199900
Durčák Patrik198116840
Ďuriš Matěj200410570
Dvorský David200000
Fillo Tomáš200000
Formánek Zbyněk199711000
Saeckl Petr194416310
Postupová Martina196813430
Netuka Petr197915850
Čermák František196715890
Grüner Robert197216090
Havlena Miloš196315560
Hejda Antonín196918430
Jirk Jindřich195018060
Kolářský Milan199300
Baladrán Tomáš199400
Lach Vladimír197314540
Matuška Pavel195915390
Musil Stanislav194514980
Netuka Jiří198216650
Hanuš Matouš199700
Hanuš Pavel200100
Hataš Matěj199900
Košnarová Ivana200300
Košnarová Michaela199900
Ležánková Anna200200
Mašek Petr199000
Munk Filip198900
Munková Kateřina199500
Musilová Tereza199600
Novotný Jan200100
Odcházel Jiří195710920
Odstrčil Lukáš199300
Onoprienko Antonín198800
Košnar Jakub200200
Kosová Marie198900
Kolářský Milan199300
Havlena Jan199300
Havlena Tomáš199800
Hegr František199200
Hejda Antonín200200
Janoušek Jakub199812530
Kalaš Michal199711000
Kalašová Kateřina199911000
Karamon Hynek200600
Karamonová Anežka200310500
Kolář Bořivoj199613160
Kolářová Barbora200200
Peroutka Jan199300
Zápasy příštího kola
Extraliga
Vystaviste Lysa nad Labem
Moravska Slavia Brno
2019-11-30
-------------------------------
1. Liga - západ
SK Mesta Lysa nad Labem
SK DP Praha B - EA Hotels
2019-11-10
-------------------------------
2. liga C
Sokol Kolin
SK JOLY Lysa nad Labem C
2019-11-03
-------------------------------
Krajský přebor
Sokol Mladá Boleslav B
JOLY Lysá nad Labem D
2019-11-10
-------------------------------
Krajská soutěž B
TJ JAWA Brodce B
Joly Lysá nad Labem E
2019-11-03
-------------------------------
Krajská soutěž B
Joly Lysá nad Labem F
Sokol Kolín B
2019-11-03
-------------------------------
Regionální přebor B
Šachklub města Dobrovice D
JOLY Lysá nad Labem G
2019-11-10
-------------------------------
Regionální soutěž B
Joly Lysá nad Labem H
Sokol Kolín D
2019-11-03
-------------------------------
Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Registrace
Šachová úloha
Mat 2. tahem
BNT
Copyright: Braňko Husárik 2005