· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

Hráči
JménoDatum narozeníELOFIDE
Fillo Tomáš200000
Kolářová Barbora200200
Kolářský Milan199300
Kosová Marie198900
Košnar Jakub200200
Košnarová Ivana200300
Košnarová Michaela199900
Ležánková Anna200200
Mašek Petr199000
Munk Filip198900
Munková Kateřina199500
Musilová Tereza199600
Kolář Bořivoj199613160
Karamonová Anežka200310500
Karamon Hynek200600
Formánek Zbyněk199711000
Hanuš Matouš199700
Hanuš Pavel200100
Hataš Matěj199900
Havlena Jan199300
Havlena Tomáš199800
Hegr František199200
Hejda Antonín200200
Janoušek Jakub199812530
Kalaš Michal199711000
Kalašová Kateřina199911000
Novotný Jan200100
Odcházel Jiří195710920
Uvíra Matyáš199910760
Valtr Jakub200310880
Zeman František199900
Odcházel Vít193315620
Ďuriš Matěj201210570
Galuščák Jakub197000
Jančařík Jakub197011000
Uvíra Hynek197010670
Moucha Petr197011000
Ludvík Kryštof197000
Plechl Matěj197010940
Tlapák Pavel200100
Titěra Tomáš200200
Titěra Lukáš200000
Odstrčil Lukáš199300
Onoprienko Antonín198800
Peroutka Jan199300
Píchová Kateřina199800
Procházková Tereza191900
Raban Jan199300
Rybalčenko Nikita199300
Slabina Jakub199200
Svoboda Tomáš199300
Tanglová Dominika199713560
Ternbach Pavel200200
Košnář Rudolf197015610
Píchová Veronika199500
Dvorský David200000
Chalupník Jaroslav199800
Čermák František196715890
Lach Vladimír197314540
Postupová Martina196813430
Grüner Robert197216090
Havlena Miloš196315560
Netuka Petr197915850
Netuka Jiří198216650
Hejda Antonín196918430
Jirk Jindřich195018060
Musil Stanislav194514980
Matuška Pavel195915390
Saeckl Petr194416310
Baladrán Tomáš199400
Špitálský Vít197514470
Ďuriš Matěj200410570
Durčák Patrik198116840
Douša Marek199900
Boháč Jiří200111000
Bernklau Adam200000
Adamcová Nikola200300
Kolářský Milan199300
Štolovský Jaroslav199300
Hovorka Ondřej197013141287
Döme Michal197013971389
Kubíče Jakub200315031414
Voborník Bořivoj197717651804
Vajčner Jiří197318751855
Kastner Jan198018991881
Mazánek David197718951905
Valtr Tomáš197319331930
Daniel Jiří198919251937
Musil Martin196919611955
Valenta Zdeňek197618881957
Postupa Pavel196219801973
Švondr Michal198719431975
Pauch Jan196520361991
Lažánek Jan197119501996
Fencl Pavel199020212026
Kožený Pavel197220442058
Kořenek František195720502060
Jančařík Antonín197020852078
Čermák Michal198521582104
Husárik Braňko198520972106
Munk Petr196321342139
Knížek Jan197321432142
Košnář Martin197521062145
Leite Catarina19702145
Jirk Aleš198321532159
Šmíd Miroslav198321682176
Hostička František195221872185
Miesbauer Jan197021942189
Kolář Pavel197322022219
Kořenová Martina197021772231
Bednář Marcel197022792284
Jurásek Miroslav197622862305
Neckář Lubomír195022992319
Baláček Tadeáš199522872320
Jüptner Jan197023262324
Svoboda Svatopluk197023412329
Worek Joanna19702349
Špaček Petr195423492372
Meduna Eduard201223762373
Priehoda Vítězslav196023702374
Červený Martin197023872395
Londýn Radek198524182418
Jansa Vlastimil194224132418
Šuráň Jan197724122423
Nguyen Thai Dai Van197024112430
Petényi Tamás19702442
Sergeev Vladimir201202475
Likavský Tomáš197102486
Krejčí Jan197024642488
Mirumian Viguen201225142498
Oral Tomáš197725192503
Rogozenco Dorian197302503
Plát Vojtěch197025092529
Štoček Jiří197725462547
Yemelin Vasily Vladimirovich197602561
Vorobiov Evgeny19702574
Papp Gabor19702583
Danin Alexandr Sergeevič19702587
Potkin Vladimir Alekseevi19702590
Khenkin Igor19702594
Sutovsky Emil19702642
Landa Konstantin19722652
Najer Evgeniy197702674
Ponomariov Ruslan (Olegovič)198302710
Zápasy příštího kola
Extraliga
Siesta Solution Unichess B
Výstaviště Lysá nad Labem
2019-04-19
-------------------------------
1. Liga - západ
ŠK města Lysá nad Labem
SK OÁZA Praha
2019-03-24
-------------------------------
2. liga C
TJ Neratovice B
Joly Lysá nad Labem C
2019-03-31
-------------------------------
Krajský přebor SŠS
TJ Kralupy nad Vltavou A
JOLY Lysá nad Labem E
2019-03-24
-------------------------------
Krajská soutěž B
JOLY Lysá nad Labem F
Šachklub města Dobrovice B
2019-03-31
-------------------------------
Regionální přebor B
Sokol Bakov nad Jizerou C
Joly Lysá nad Labem G
2019-03-24
-------------------------------
Regionální soutěž B
TJ Aero Odolena Voda B
Joly Lysá nad Labem H
2019-03-31
-------------------------------
Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Registrace
Šachová úloha
Mat 2. tahem
BNT
Copyright: Braňko Husárik 2005