· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

Hráči
JménoDatum narozeníELOFIDE
Zeman František199900
Yemelin Vasily Vladimirovich197602561
Worek Joanna19702349
Vorobiov Evgeny19702574
Voborník Bořivoj197717651804
Valtr Tomáš197319331930
Valtr Jakub200310880
Valenta Zdeňek197618881957
Vajčner Jiří197318751855
Uvíra Matyáš199910760
Uvíra Hynek197010670
Tlapák Pavel200100
Titěra Tomáš200200
Titěra Lukáš200000
Ternbach Pavel200200
Tanglová Dominika199713560
Švondr Michal198719431975
Šuráň Jan197724122423
Štolovský Jaroslav199300
Štoček Jiří197725462547
Špitálský Vít197514470
Špaček Petr195423492372
Šmíd Miroslav198321682176
Svoboda Tomáš199300
Svoboda Svatopluk197023412329
Sutovsky Emil19702642
Slabina Jakub199200
Sergeev Vladimir201202475
Saeckl Petr194416310
Rybalčenko Nikita199300
Rogozenco Dorian197302503
Raban Jan199300
Procházková Tereza191900
Priehoda Vítězslav196023702374
Potkin Vladimir Alekseevi19702590
Postupová Martina196813430
Postupa Pavel196219801973
Ponomariov Ruslan (Olegovič)198302710
Plechl Matěj197010940
Plát Vojtěch197025092529
Píchová Veronika199500
Píchová Kateřina199800
Petényi Tamás19702442
Peroutka Jan199300
Pauch Jan196520361991
Papp Gabor19702583
Oral Tomáš197725192503
Onoprienko Antonín198800
Odstrčil Lukáš199300
Odcházel Vít193315620
Odcházel Jiří195710920
Novotný Jan200100
Nguyen Thai Dai Van197024112430
Netuka Petr197915850
Netuka Jiří198216650
Neckář Lubomír195022992319
Najer Evgeniy197702674
Musilová Tereza199600
Musil Stanislav194514980
Musil Martin196919611955
Munková Kateřina199500
Munk Petr196321342139
Munk Filip198900
Moucha Petr197011000
Mirumian Viguen201225142498
Miesbauer Jan197021942189
Meduna Eduard201223762373
Mazánek David197718951905
Matuška Pavel195915390
Mašek Petr199000
Ludvík Kryštof197000
Londýn Radek198524182418
Likavský Tomáš197102486
Ležánková Anna200200
Leite Catarina19702145
Lažánek Jan197119501996
Landa Konstantin19722652
Lach Vladimír197314540
Kubíče Jakub200315031414
Krejčí Jan197024642488
Kožený Pavel197220442058
Košnář Rudolf197015610
Košnář Martin197521062145
Košnarová Michaela199900
Košnarová Ivana200300
Košnar Jakub200200
Kosová Marie198900
Kořenová Martina197021772231
Kořenek František195720502060
Kolářský Milan199300
Kolářský Milan199300
Kolářová Barbora200200
Kolář Pavel197322022219
Kolář Bořivoj199613160
Knížek Jan197321432142
Khenkin Igor19702594
Kastner Jan198018991881
Karamonová Anežka200310500
Karamon Hynek200600
Kalašová Kateřina199911000
Kalaš Michal199711000
Jurásek Miroslav197622862305
Jüptner Jan197023262324
Jirk Jindřich195018060
Jirk Aleš198321532159
Jansa Vlastimil194224132418
Janoušek Jakub199812530
Jančařík Jakub197011000
Jančařík Antonín197020852078
Husárik Braňko198520972106
Hovorka Ondřej197013141287
Hostička František195221872185
Hejda Antonín196918430
Hejda Antonín200200
Hegr František199200
Havlena Tomáš199800
Havlena Miloš196315560
Havlena Jan199300
Hataš Matěj199900
Hanuš Pavel200100
Hanuš Matouš199700
Grüner Robert197216090
Galuščák Jakub197000
Formánek Zbyněk199711000
Fillo Tomáš200000
Fencl Pavel199020212026
Dvorský David200000
Ďuriš Matěj201210570
Ďuriš Matěj200410570
Durčák Patrik198116840
Douša Marek199900
Döme Michal197013971389
Danin Alexandr Sergeevič19702587
Daniel Jiří198919251937
Červený Martin197023872395
Čermák Michal198521582104
Čermák František196715890
Chalupník Jaroslav199800
Boháč Jiří200111000
Bernklau Adam200000
Bednář Marcel197022792284
Baláček Tadeáš199522872320
Baladrán Tomáš199400
Adamcová Nikola200300
Zápasy příštího kola
Extraliga
Siesta Solution Unichess B
Výstaviště Lysá nad Labem
2019-04-19
-------------------------------
1. Liga - západ
ŠK města Lysá nad Labem
SK OÁZA Praha
2019-03-24
-------------------------------
2. liga C
TJ Neratovice B
Joly Lysá nad Labem C
2019-03-31
-------------------------------
Krajský přebor SŠS
TJ Kralupy nad Vltavou A
JOLY Lysá nad Labem E
2019-03-24
-------------------------------
Krajská soutěž B
JOLY Lysá nad Labem F
Šachklub města Dobrovice B
2019-03-31
-------------------------------
Regionální přebor B
Sokol Bakov nad Jizerou C
Joly Lysá nad Labem G
2019-03-24
-------------------------------
Regionální soutěž B
TJ Aero Odolena Voda B
Joly Lysá nad Labem H
2019-03-31
-------------------------------
Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Registrace
Šachová úloha
Mat 2. tahem
BNT
Copyright: Braňko Husárik 2005