· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

Hráči
JménoDatum narozeníELOFIDE
Baláček Tadeáš197023042334
Bednář Marcel197022562251
Brablík Michal197000
Čermák František197015940
Čermák Michal197020872073
Daniel Jiří197019451938
Doležal Filip197000
Döme Michal197017461769
Durčák Patrik197016870
Engelthalerová Šárka197000
Fajmon Herbert197010650
Fencl Pavel197020192023
Grüner Robert197016050
Grzesík Vojtěch197000
Havlena Miloš197017331770
Hejda Antonín197019821945
Hercík Vít197000
Hodek Martin197011530
Hodek Pavel197000
Husárik Braňko197021262146
Jančařík Antonín197020642051
Janoušek Jakub197012530
Jansa Vlastimil197024292452
Jirk Aleš197021362135
Jüptner Jan197022842294
Kammová Kateřina197010740
Kaplanová Dominika197011270
Kavan Viktor Florian197010640
Kislinsky Alexey197024492442
Kolář Bořivoj197013150
Kolář Pavel197021542156
Kopecký Václav197010840
Kořenek František197019441959
Košnář Martin197021252147
Košnář Rudolf197015270
Kožený Pavel197020432036
Kříž Eliáš197011000
Labuta Matyáš197000
Lach Vladimír197014290
Lažánek Jan197019101931
Matuška Pavel197015891575
Mazánek David197018971897
Meduna Eduard197023652377
Munk Petr197021062102
Musil Martin197019641960
Musil Stanislav197015341531
Neckář Lubomír197022382261
Němeček Lukáš197018481838
Němeček Pavel197018631863
Netuka Jiří197016650
Netuka Petr197015580
Novák Leoš197000
Ocelák David197012950
Ocelák Ladislav197000
Ocelák Lukáš197012600
Odcházel Jiří197010920
Oral Tomáš197025192509
Pačesný Eliáš197000
Pauch Jan197020201989
Plát Vojtěch197025502573
Postupa Pavel197019431932
Priehoda Vítězslav197023552344
Procházka Vít197000
Rambousková Klára197000
Saeckl Petr197016310
Stefaniv Vladyslav197012500
Svobodová Klára197000
Šmíd Daniel197000
Špaček Petr197023382349
Špitálský Vít197014470
Šuráň Jan197024022396
Švondr Michal197019291942
Tanglová Dominika197013970
Vajčner Jiří197018751891
Valtr Jakub197011400
Valtr Tomáš197019451948
Vaňáček Jan197011100
Vaňáček Jan197000
Voborník Bořivoj197017401761
Zápasy příštího kola
Extraliga
Vystaviste Lysa nad Labem
Moravska Slavia Brno
2019-11-30
-------------------------------
1. Liga - západ
TJ Spartak Vlasim
SK Mesta Lysa nad Labem
2019-11-24
-------------------------------
2. liga C
SK JOLY Lysa nad Labem C
TJ Neratovice B
2019-11-17
-------------------------------
Krajský přebor
JOLY Lysá nad Labem D
TJ Neratovice C
2019-11-24
-------------------------------
Krajská soutěž B
Joly Lysá nad Labem E
TJ Sokol Sendražice A
2019-11-17
-------------------------------
Krajská soutěž B
KŠ Říčany 1925 E
Joly Lysá nad Labem F
2019-11-17
-------------------------------
Regionální přebor B
JOLY Lysá nad Labem G
Sokol Brandýs nad Labem A
2019-11-24
-------------------------------
Regionální soutěž B
TJ Bohemia Poděbrady B
Joly Lysá nad Labem H
2019-11-17
-------------------------------
Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Registrace
Šachová úloha
Mat 2. tahem
BNT
Copyright: Braňko Husárik 2005