· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

Hráči
JménoDatum narozeníELOFIDE
Štoček Jiří197725462547
Oral Tomáš197725192503
Mirumian Viguen201225142498
Plát Vojtěch197025092529
Krejčí Jan197024642488
Londýn Radek198524182418
Jansa Vlastimil194224132418
Šuráň Jan197724122423
Nguyen Thai Dai Van197024112430
Červený Martin197023872395
Meduna Eduard201223762373
Priehoda Vítězslav196023702374
Špaček Petr195423492372
Svoboda Svatopluk197023412329
Jüptner Jan197023262324
Neckář Lubomír195022992319
Baláček Tadeáš199522872320
Jurásek Miroslav197622862305
Bednář Marcel197022792284
Kolář Pavel197322022219
Miesbauer Jan197021942189
Hostička František195221872185
Kořenová Martina197021772231
Šmíd Miroslav198321682176
Čermák Michal198521582104
Jirk Aleš198321532159
Knížek Jan197321432142
Munk Petr196321342139
Košnář Martin197521062145
Husárik Braňko198520972106
Jančařík Antonín197020852078
Kořenek František195720502060
Kožený Pavel197220442058
Pauch Jan196520361991
Fencl Pavel199020212026
Postupa Pavel196219801973
Musil Martin196919611955
Lažánek Jan197119501996
Švondr Michal198719431975
Valtr Tomáš197319331930
Daniel Jiří198919251937
Kastner Jan198018991881
Mazánek David197718951905
Valenta Zdeňek197618881957
Vajčner Jiří197318751855
Hejda Antonín196918430
Jirk Jindřich195018060
Voborník Bořivoj197717651804
Durčák Patrik198116840
Netuka Jiří198216650
Saeckl Petr194416310
Grüner Robert197216090
Čermák František196715890
Netuka Petr197915850
Odcházel Vít193315620
Košnář Rudolf197015610
Havlena Miloš196315560
Matuška Pavel195915390
Kubíče Jakub200315031414
Musil Stanislav194514980
Lach Vladimír197314540
Špitálský Vít197514470
Döme Michal197013971389
Tanglová Dominika199713560
Postupová Martina196813430
Kolář Bořivoj199613160
Hovorka Ondřej197013141287
Janoušek Jakub199812530
Boháč Jiří200111000
Kalaš Michal199711000
Moucha Petr197011000
Formánek Zbyněk199711000
Jančařík Jakub197011000
Kalašová Kateřina199911000
Plechl Matěj197010940
Odcházel Jiří195710920
Valtr Jakub200310880
Uvíra Matyáš199910760
Uvíra Hynek197010670
Ďuriš Matěj200410570
Ďuriš Matěj201210570
Karamonová Anežka200310500
Sergeev Vladimir201202475
Slabina Jakub199200
Svoboda Tomáš199300
Ternbach Pavel200200
Titěra Lukáš200000
Titěra Tomáš200200
Galuščák Jakub197000
Tlapák Pavel200100
Ludvík Kryštof197000
Yemelin Vasily Vladimirovich197602561
Zeman František199900
Rybalčenko Nikita199300
Rogozenco Dorian197302503
Chalupník Jaroslav199800
Kolářová Barbora200200
Karamon Hynek200600
Hejda Antonín200200
Hegr František199200
Havlena Tomáš199800
Havlena Jan199300
Hataš Matěj199900
Hanuš Pavel200100
Hanuš Matouš199700
Fillo Tomáš200000
Dvorský David200000
Douša Marek199900
Bernklau Adam200000
Adamcová Nikola200300
Štolovský Jaroslav199300
Baladrán Tomáš199400
Kolářský Milan199300
Kolářský Milan199300
Kosová Marie198900
Odstrčil Lukáš199300
Novotný Jan200100
Raban Jan199300
Onoprienko Antonín198800
Peroutka Jan199300
Píchová Kateřina199800
Píchová Veronika199500
Procházková Tereza191900
Ponomariov Ruslan (Olegovič)198302710
Najer Evgeniy197702674
Musilová Tereza199600
Munková Kateřina199500
Košnar Jakub200200
Košnarová Ivana200300
Košnarová Michaela199900
Ležánková Anna200200
Likavský Tomáš197102486
Mašek Petr199000
Munk Filip198900
Danin Alexandr Sergeevič19702587
Papp Gabor19702583
Khenkin Igor19702594
Vorobiov Evgeny19702574
Potkin Vladimir Alekseevi19702590
Sutovsky Emil19702642
Landa Konstantin19722652
Petényi Tamás19702442
Leite Catarina19702145
Worek Joanna19702349
Zápasy příštího kola
Extraliga
Siesta Solution Unichess B
Výstaviště Lysá nad Labem
2019-04-19
-------------------------------
1. Liga - západ
ŠK města Lysá nad Labem
SK OÁZA Praha
2019-03-24
-------------------------------
2. liga C
TJ Neratovice B
Joly Lysá nad Labem C
2019-03-31
-------------------------------
Krajský přebor SŠS
TJ Kralupy nad Vltavou A
JOLY Lysá nad Labem E
2019-03-24
-------------------------------
Krajská soutěž B
JOLY Lysá nad Labem F
Šachklub města Dobrovice B
2019-03-31
-------------------------------
Regionální přebor B
Sokol Bakov nad Jizerou C
Joly Lysá nad Labem G
2019-03-24
-------------------------------
Regionální soutěž B
TJ Aero Odolena Voda B
Joly Lysá nad Labem H
2019-03-31
-------------------------------
Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Registrace
Šachová úloha
Mat 2. tahem
BNT
Copyright: Braňko Husárik 2005