· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

Hráči
JménoDatum narozeníELOFIDE
Worek Joanna19702349
Landa Konstantin19722652
Leite Catarina19702145
Petényi Tamás19702442
Sutovsky Emil19702642
Potkin Vladimir Alekseevi19702590
Vorobiov Evgeny19702574
Khenkin Igor19702594
Papp Gabor19702583
Danin Alexandr Sergeevič19702587
Kolářský Milan199300
Kosová Marie198900
Košnar Jakub200200
Košnarová Ivana200300
Košnarová Michaela199900
Ležánková Anna200200
Likavský Tomáš197102486
Mašek Petr199000
Munk Filip198900
Kolářová Barbora200200
Karamon Hynek200600
Píchová Veronika199500
Fillo Tomáš200000
Hanuš Matouš199700
Hanuš Pavel200100
Hataš Matěj199900
Havlena Jan199300
Havlena Tomáš199800
Hegr František199200
Hejda Antonín200200
Munková Kateřina199500
Musilová Tereza199600
Najer Evgeniy197702674
Svoboda Tomáš199300
Ternbach Pavel200200
Titěra Lukáš200000
Titěra Tomáš200200
Tlapák Pavel200100
Yemelin Vasily Vladimirovich197602561
Zeman František199900
Sergeev Vladimir201202475
Slabina Jakub199200
Rybalčenko Nikita199300
Rogozenco Dorian197302503
Novotný Jan200100
Odstrčil Lukáš199300
Onoprienko Antonín198800
Peroutka Jan199300
Píchová Kateřina199800
Ponomariov Ruslan (Olegovič)198302710
Procházková Tereza191900
Raban Jan199300
Galuščák Jakub197000
Dvorský David200000
Adamcová Nikola200300
Ludvík Kryštof197000
Chalupník Jaroslav199800
Štolovský Jaroslav199300
Kolářský Milan199300
Baladrán Tomáš199400
Bernklau Adam200000
Douša Marek199900
Karamonová Anežka200310500
Ďuriš Matěj200410570
Ďuriš Matěj201210570
Uvíra Hynek197010670
Uvíra Matyáš199910760
Valtr Jakub200310880
Odcházel Jiří195710920
Plechl Matěj197010940
Moucha Petr197011000
Jančařík Jakub197011000
Kalašová Kateřina199911000
Kalaš Michal199711000
Boháč Jiří200111000
Formánek Zbyněk199711000
Janoušek Jakub199812530
Hovorka Ondřej197013141287
Kolář Bořivoj199613160
Postupová Martina196813430
Tanglová Dominika199713560
Döme Michal197013971389
Špitálský Vít197514470
Lach Vladimír197314540
Musil Stanislav194514980
Kubíče Jakub200315031414
Matuška Pavel195915390
Havlena Miloš196315560
Košnář Rudolf197015610
Odcházel Vít193315620
Netuka Petr197915850
Čermák František196715890
Grüner Robert197216090
Saeckl Petr194416310
Netuka Jiří198216650
Durčák Patrik198116840
Voborník Bořivoj197717651804
Jirk Jindřich195018060
Hejda Antonín196918430
Vajčner Jiří197318751855
Valenta Zdeňek197618881957
Mazánek David197718951905
Kastner Jan198018991881
Daniel Jiří198919251937
Valtr Tomáš197319331930
Švondr Michal198719431975
Lažánek Jan197119501996
Musil Martin196919611955
Postupa Pavel196219801973
Fencl Pavel199020212026
Pauch Jan196520361991
Kožený Pavel197220442058
Kořenek František195720502060
Jančařík Antonín197020852078
Husárik Braňko198520972106
Košnář Martin197521062145
Munk Petr196321342139
Knížek Jan197321432142
Jirk Aleš198321532159
Čermák Michal198521582104
Šmíd Miroslav198321682176
Kořenová Martina197021772231
Hostička František195221872185
Miesbauer Jan197021942189
Kolář Pavel197322022219
Bednář Marcel197022792284
Jurásek Miroslav197622862305
Baláček Tadeáš199522872320
Neckář Lubomír195022992319
Jüptner Jan197023262324
Svoboda Svatopluk197023412329
Špaček Petr195423492372
Priehoda Vítězslav196023702374
Meduna Eduard201223762373
Červený Martin197023872395
Nguyen Thai Dai Van197024112430
Šuráň Jan197724122423
Jansa Vlastimil194224132418
Londýn Radek198524182418
Krejčí Jan197024642488
Plát Vojtěch197025092529
Mirumian Viguen201225142498
Oral Tomáš197725192503
Štoček Jiří197725462547
Zápasy příštího kola
Extraliga
Siesta Solution Unichess B
Výstaviště Lysá nad Labem
2019-04-19
-------------------------------
1. Liga - západ
ŠK města Lysá nad Labem
SK OÁZA Praha
2019-03-24
-------------------------------
2. liga C
TJ Neratovice B
Joly Lysá nad Labem C
2019-03-31
-------------------------------
Krajský přebor SŠS
TJ Kralupy nad Vltavou A
JOLY Lysá nad Labem E
2019-03-24
-------------------------------
Krajská soutěž B
JOLY Lysá nad Labem F
Šachklub města Dobrovice B
2019-03-31
-------------------------------
Regionální přebor B
Sokol Bakov nad Jizerou C
Joly Lysá nad Labem G
2019-03-24
-------------------------------
Regionální soutěž B
TJ Aero Odolena Voda B
Joly Lysá nad Labem H
2019-03-31
-------------------------------
Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Registrace
Šachová úloha
Mat 2. tahem
BNT
Copyright: Braňko Husárik 2005