· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

Program
Extraliga
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2017-11-18 Výstaviště Lysá nad Labem Moravská Slavia Brno - : -
1. 2017-11-18 ŠK města Lysá nad Labem ŠK DURAS BVK Královo Pole - : -
2. 2017-11-19 ŠK DURAS BVK Královo Pole Výstaviště Lysá nad Labem - : -
2. 2017-11-19 Moravská Slavia Brno ŠK města Lysá nad Labem - : -
3. 2017-12-02 GASCO Pardubice Výstaviště Lysá nad Labem - : -
3. 2017-12-02 ŠK Zikuda Turnov ŠK města Lysá nad Labem - : -
4. 2017-12-03 ŠK města Lysá nad Labem GASCO Pardubice - : -
4. 2017-12-03 Výstaviště Lysá nad Labem ŠK Zikuda Turnov - : -
5. 2018-01-13 ŠK Slavoj Poruba ŠK města Lysá nad Labem - : -
5. 2018-01-13 Labortech Ostrava Výstaviště Lysá nad Labem - : -
6. 2018-01-14 Výstaviště Lysá nad Labem ŠK Slavoj Poruba - : -
6. 2018-01-14 ŠK města Lysá nad Labem Labortech Ostrava - : -
7. 2018-02-10 Výstaviště Lysá nad Labem BŠŠ Frýdek-Místek - : -
7. 2018-02-10 ŠK města Lysá nad Labem Tatran Litovel - : -
8. 2018-02-11 Tatran Litovel Výstaviště Lysá nad Labem - : -
8. 2018-02-11 BŠŠ Frýdek-Místek ŠK města Lysá nad Labem - : -
9. 2018-04-06 ŠK města Lysá nad Labem Výstaviště Lysá nad Labem - : -
9. 2018-04-06 ŠK města Lysá nad Labem Výstaviště Lysá nad Labem - : -
10. 2018-04-07 1. Novoborský ŠK Výstaviště Lysá nad Labem - : -
10. 2018-04-07 Unichess ŠK města Lysá nad Labem - : -
11. 2018-04-08 ŠK města Lysá nad Labem 1. Novoborský ŠK - : -
11. 2018-04-08 Výstaviště Lysá nad Labem Unichess - : -
Krajská soutěž B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2017-10-15 TJ Bohemia Poděbrady A Joly Lysá nad Labem F - : -
2. 2017-11-05 Joly Lysá nad Labem F TJ AŠ Mladá Boleslav A - : -
3. 2017-11-19 DDM Sokol Nymburk B Joly Lysá nad Labem F - : -
4. 2017-12-03 Joly Lysá nad Labem F Šachklub města Dobrovice B - : -
5. 2017-12-17 TJ Sokol Sendražice A Joly Lysá nad Labem F - : -
6. 2018-01-14 Joly Lysá nad Labem F Sokol Bakov n.Jiz. B - : -
7. 2018-01-28 Cayman Pharma Neratovice D Joly Lysá nad Labem F - : -
8. 2018-02-11 Joly Lysá nad Labem F ŠK Spartak Čelákovice A - : -
9. 2018-02-25 Sokol Kolín B Joly Lysá nad Labem F - : -
10. 2018-03-18 ŠK Kostelec nad Č.lesy B Joly Lysá nad Labem F - : -
11. 2018-04-08 Joly Lysá nad Labem F ŠK Český Brod A - : -
Regionální přebor C
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2017-10-29 Joly Lysá nad Labem G DDM Sokol Nymburk C - : -
2. Liga B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2017-10-15 Eurovia Praha TJ Pankrác B - : -
Krajský přebor
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2017-10-29 Joly Lysá nad Labem E Klub šachistů Říčany 1925 C - : -
1. Liga - západ
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2017-10-29 Bartoš Unichess Joly Lysá nad Labem C - : -
2. 2017-11-12 Joly Lysá nad Labem C TJ Slavia Hradec Králové - : -
Krajský přebor
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
2. 2017-11-12 Příbram Baník A Joly Lysá nad Labem E - : -
2. Liga B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
2. 2017-11-05 TJ Dukla Praha Eurovia Praha - : -
Regionální přebor C
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
2. 2017-11-12 Sokol Kolín C Joly Lysá nad Labem G - : -
2. Liga B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
3. 2017-11-19 Eurovia Praha Gambit Jihlava - : -
Regionální přebor C
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
3. 2017-11-26 Joly Lysá nad Labem G TJ Sokol Sendražice B - : -
1. Liga - západ
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
3. 2017-11-26 TJ Neratovice A Joly Lysá nad Labem C - : -
Krajský přebor
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
3. 2017-11-26 Joly Lysá nad Labem E Šachklub města Dobrovice A - : -
Regionální přebor C
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
4. 2017-12-10 Sparta Kutná Hora B Joly Lysá nad Labem G - : -
2. Liga B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
4. 2017-12-03 Šachová akademie VŠTE České Budějovice Eurovia Praha - : -
1. Liga - západ
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
4. 2017-12-10 Joly Lysá nad Labem C SK OAZA Praha - : -
Krajský přebor
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
4. 2017-12-10 Sokol Nymburk A Joly Lysá nad Labem E - : -
1. Liga - západ
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
5. 2018-01-07 TJ Pankrác Joly Lysá nad Labem C - : -
2. Liga B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
5. 2017-12-17 Eurovia Praha Klub šachistů Říčany 1925 - : -
Krajský přebor
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
5. 2018-01-07 Joly Lysá nad Labem E Český lev Kolešovice A - : -
Regionální přebor C
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
5. 2018-01-07 Joly Lysá nad Labem G ŠK Spartak Čelákovice B - : -
1. Liga - západ
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
6. 2018-01-21 ŠK Sokol Vyšehrad Joly Lysá nad Labem C - : -
Krajský přebor
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
6. 2018-01-21 Joly Lysá nad Labem E Klub šachistů Říčany 1925 B - : -
2. Liga B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
6. 2018-01-14 TJ Spartak Vlašim Eurovia Praha - : -
Regionální přebor C
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
6. 2018-01-21 ŠK Rožďalovice A Joly Lysá nad Labem G - : -
Krajský přebor
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
7. 2018-02-04 ŠK Kralupy A Joly Lysá nad Labem E - : -
2. Liga B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
7. 2018-01-28 Eurovia Praha Unichess Výletná - : -
Regionální přebor C
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
7. 2018-02-04 Joly Lysá nad Labem G TJ Sokol Pečky A - : -
1. Liga - západ
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
7. 2018-02-04 Joly Lysá nad Labem C ŠK Dopravní podnik Praha - : -
2. Liga B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
8. 2018-02-11 Sokol Kolín Eurovia Praha - : -
Regionální přebor C
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
8. 2018-02-18 Joly Lysá nad Labem G Slavoj Čáslav A - : -
Krajský přebor
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
8. 2018-02-18 Joly Lysá nad Labem E Sokol Mladá Boleslav B - : -
1. Liga - západ
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
8. 2018-02-18 TJ Bohemians Praha Joly Lysá nad Labem C - : -
Krajský přebor
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
9. 2018-03-04 Kostelec nad Černými lesy A Joly Lysá nad Labem E - : -
1. Liga - západ
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
9. 2018-03-04 Joly Lysá nad Labem C TJ Neratovice B - : -
2. Liga B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
9. 2018-02-25 Eurovia Praha ŠACHklub Písek - : -
Regionální přebor C
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
9. 2018-03-04 DDM Symfonie Poděbrady A Joly Lysá nad Labem G - : -
2. Liga B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
10. 2018-03-18 Eurovia Praha Sokol Tábor - : -
Krajský přebor
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
10. 2018-03-25 Joly Lysá nad Labem E Spartak Vlašim B - : -
1. Liga - západ
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
10. 2018-03-25 QCC České Budějovice Joly Lysá nad Labem C - : -
Krajský přebor
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
11. 2018-04-15 Caissa Roztoky A Joly Lysá nad Labem E - : -
1. Liga - západ
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
11. 2018-04-15 Joly Lysá nad Labem C 2222 ŠK Polabiny B - : -
2. Liga B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
11. 2018-04-08 Sparta Kutná Hora Eurovia Praha - : -
Zápasy příštího kola
Extraliga
Labortech Ostrava
Výstaviště Lysá nad Labem
2018-01-13
-------------------------------
Extraliga
ŠK Slavoj Poruba
ŠK města Lysá nad Labem
2018-01-13
-------------------------------
1. Liga - západ
TJ Pankrác
Joly Lysá nad Labem C
2018-01-07
-------------------------------
2. Liga B
Eurovia Praha
Klub šachistů Říčany 1925
2017-12-17
-------------------------------
Krajský přebor
Joly Lysá nad Labem E
Český lev Kolešovice A
2018-01-07
-------------------------------
Krajská soutěž B
TJ Sokol Sendražice A
Joly Lysá nad Labem F
2017-12-17
-------------------------------
Regionální přebor C
Joly Lysá nad Labem G
ŠK Spartak Čelákovice B
2018-01-07
-------------------------------
Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Registrace
Šachová úloha
Mat 2. tahem
BNT
Copyright: Braňko Husárik 2005