· Novinky · Diskuse · Týmy · Hráči · Program · Dokumenty · Galerie · Sponzoři · Kontakt · Online

Program
Extraliga
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2018-11-03 Výstaviště Lysá nad Labem Beskydska sachova škola - : -
2. 2018-11-04 Slavoj Cesky Tesin Výstaviště Lysá nad Labem - : -
3. 2018-12-01 Siesta Solution Unichess A Výstaviště Lysá nad Labem - : -
4. 2018-12-02 Výstaviště Lysá nad Labem 1. Novoborsky SK - : -
5. 2019-01-12 Výstaviště Lysá nad Labem SK ZIKUDA Turnov - : -
6. 2019-01-13 GASCO Pardubice Výstaviště Lysá nad Labem - : -
7. 2019-02-09 SK DURAS BVK Kralovo Pole Výstaviště Lysá nad Labem - : -
8. 2019-02-10 Výstaviště Lysá nad Labem Moravska Slavia Brno - : -
9. 2019-04-19 Siesta Solution Unichess B Výstaviště Lysá nad Labem - : -
10. 2019-04-20 SK Slavoj Poruba Výstaviště Lysá nad Labem - : -
11. 2019-04-21 Výstaviště Lysá nad Labem Labortech Ostrava - : -
1. Liga - západ
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2018-10-21 ŠK města Lysá nad Labem TJ Pankrác - : -
2. 2018-11-11 2222 SK Polabiny ŠK města Lysá nad Labem - : -
3. 2018-11-25 ŠK města Lysá nad Labem SO TJ Dukla Praha - : -
4. 2018-12-09 SK Zikuda Turnov B ŠK města Lysá nad Labem - : -
5. 2019-01-06 ŠK města Lysá nad Labem TJ Neratovice - : -
6. 2019-01-20 TJ Sakal Kozolupy ŠK města Lysá nad Labem - : -
7. 2019-02-03 ŠK města Lysá nad Labem SK Sokol Vyšehrad - : -
8. 2019-02-17 TJ Slavia Hradec Králové ŠK města Lysá nad Labem - : -
9. 2019-03-03 ŠK města Lysá nad Labem QCC České Budějovice - : -
10. 2019-03-24 ŠK města Lysá nad Labem SK OÁZA Praha - : -
11. 2019-04-07 SK Dopravni podnik Praha ŠK města Lysá nad Labem - : -
Krajský přebor SŠS
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2018-10-21 DDM Sokol Nymburk A JOLY Lysá nad Labem E - : -
2. 2018-11-11 JOLY Lysá nad Labem E Sokol Mladá Boleslav B - : -
3. 2018-11-25 Klub šachistů Říčany 1925 C JOLY Lysá nad Labem E - : -
4. 2018-12-09 JOLY Lysá nad Labem E Spartak Vlašim B - : -
5. 2019-01-06 Sokol Bakov nad Jizerou B JOLY Lysá nad Labem E - : -
6. 2019-01-20 JOLY Lysá nad Labem E Český lev Kolešovice A - : -
7. 2019-02-03 Šachklub města Dobrovice A JOLY Lysá nad Labem E - : -
8. 2019-02-17 JOLY Lysá nad Labem E ŠS Kostelec nad Černými lesy A - : -
9. 2019-03-03 Klub šachistů Říčany 1925 D JOLY Lysá nad Labem E - : -
10. 2019-03-24 TJ Kralupy nad Vltavou A JOLY Lysá nad Labem E - : -
11. 2019-04-07 JOLY Lysá nad Labem E Cayman Pharma Neratovice C - : -
Krajská soutěž B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2018-10-14 TJ AŠ Mladá Boleslav A JOLY Lysá nad Labem F - : -
2. 2018-11-04 JOLY Lysá nad Labem F Sokol Sendražice A - : -
3. 2017-11-26 KŠ Říčany 1925 F JOLY Lysá nad Labem F - : -
4. 2018-12-02 JOLY Lysá nad Labem F ŠK Český Brod A - : -
5. 2018-12-16 ŠK Spartak Čelákovice A JOLY Lysá nad Labem F - : -
6. 2019-01-13 JOLY Lysá nad Labem F Sparta Kutná Hora B - : -
7. 2019-01-27 Sokol Kolín B JOLY Lysá nad Labem F - : -
8. 2019-02-10 ŠS Kostelec n.Č.lesy B JOLY Lysá nad Labem F - : -
9. 2019-02-24 JOLY Lysá nad Labem F KŠ Říčany 1925 E - : -
10. 2019-03-17 TJ Bohemia Poděbrady A JOLY Lysá nad Labem F - : -
11. 2019-03-31 JOLY Lysá nad Labem F Šachklub města Dobrovice B - : -
Regionální přebor B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2018-10-21 Šachklub města Dobrovice D Joly Lysá nad Labem G - : -
2. 2018-11-11 Joly Lysá nad Labem G Sokol Mladá Boleslav C - : -
3. 2018-11-25 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B Joly Lysá nad Labem G - : -
4. 2018-12-09 Joly Lysá nad Labem G volno - : -
5. 2019-01-06 ŠK Kabo Benátky A Joly Lysá nad Labem G - : -
6. 2019-01-20 Joly Lysá nad Labem G Cayman Pharma Neratovice E - : -
7. 2019-02-03 Šachklub města Dobrovice C Joly Lysá nad Labem G - : -
8. 2019-02-17 Joly Lysá nad Labem G Sokol Brandýs nad Labem A - : -
9. 2019-03-03 TJ Kralupy nad Vltavou B Joly Lysá nad Labem G - : -
10. 2019-03-24 Sokol Bakov nad Jizerou C Joly Lysá nad Labem G - : -
11. 2019-04-07 Joly Lysá nad Labem G ŠK Spartak Čelákovice B - : -
Regionální soutěž B
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2018-10-14 Joly Lysá nad Labem H Sokol Brandýs nad Labem B - : -
2. 2018-11-04 ŠO TP NOVA Kladno B Joly Lysá nad Labem H - : -
3. 2017-11-26 Joly Lysá nad Labem H Sokol Buštěhrad D - : -
4. 2018-12-02 ŠO Stochov Joly Lysá nad Labem H - : -
5. 2018-12-16 Joly Lysá nad Labem H TJ Neratovice F - : -
6. 2019-01-13 TJ Kralupy nad Vltavou D Joly Lysá nad Labem H - : -
7. 2019-01-27 Joly Lysá nad Labem H Sokol Buštěhrad E - : -
8. 2019-02-10 Joly Lysá nad Labem H Pravý Hradec - : -
9. 2019-02-24 Sokol Buštěhrad C Joly Lysá nad Labem H - : -
10. 2019-03-17 Joly Lysá nad Labem H ŠK Spartak Čelákovice C - : -
11. 2019-03-31 TJ Aero Odolena Voda B Joly Lysá nad Labem H - : -
2. liga C
Kolo Termín Domácí Hosté Výsledek
1. 2018-10-14 Joly Lysá nad Labem C Sokol Praha Vršovice - : -
1. 2018-10-14 TJ Pankrác B Joly Lysá nad Labem D - : -
2. 2018-11-04 Joly Lysá nad Labem D Joly Lysá nad Labem C - : -
2. 2018-11-04 Joly Lysá nad Labem D Joly Lysá nad Labem C - : -
3. 2017-11-26 Joly Lysá nad Labem C ŠK Lipa - : -
3. 2017-11-26 ŠK AD Jičín Joly Lysá nad Labem D - : -
4. 2018-12-02 Joly Lysá nad Labem D Sokol Bakov nad Jizerou - : -
4. 2018-12-02 ŠK Mahrla Praha Joly Lysá nad Labem C - : -
5. 2018-12-16 Joly Lysá nad Labem C Sokol Mladá Boleslav - : -
5. 2018-12-16 TJ Desko Liberec Joly Lysá nad Labem D - : -
6. 2019-01-13 TJ Pankrác B Joly Lysá nad Labem C - : -
6. 2019-01-13 Joly Lysá nad Labem D TJ Neratovice B - : -
7. 2019-01-27 Sokol Praha Vršovice Joly Lysá nad Labem D - : -
7. 2019-01-27 Joly Lysá nad Labem C TJ Slavia Hradec Králové B - : -
8. 2019-02-10 TJ Slavia Hradec Králové B Joly Lysá nad Labem D - : -
8. 2019-02-10 Joly Lysá nad Labem C ŠK AD Jičín - : -
9. 2019-02-24 Sokol Bakov nad Jizerou Joly Lysá nad Labem C - : -
9. 2019-02-24 Joly Lysá nad Labem D ŠK Lipa - : -
10. 2019-03-17 ŠK Mahrla Praha Joly Lysá nad Labem D - : -
10. 2019-03-17 Joly Lysá nad Labem C TJ Desko Liberec - : -
11. 2018-04-15 Joly Lysá nad Labem D Sokol Mladá Boleslav - : -
11. 2019-03-31 TJ Neratovice B Joly Lysá nad Labem C - : -
Zápasy příštího kola
Extraliga
Výstaviště Lysá nad Labem
SK ZIKUDA Turnov
2019-01-12
-------------------------------
1. Liga - západ
ŠK města Lysá nad Labem
TJ Neratovice
2019-01-06
-------------------------------
2. liga C
TJ Pankrác B
Joly Lysá nad Labem C
2019-01-13
-------------------------------
2. liga C
Joly Lysá nad Labem D
TJ Neratovice B
2019-01-13
-------------------------------
Krajský přebor SŠS
Sokol Bakov nad Jizerou B
JOLY Lysá nad Labem E
2019-01-06
-------------------------------
Krajská soutěž B
JOLY Lysá nad Labem F
Sparta Kutná Hora B
2019-01-13
-------------------------------
Regionální přebor B
ŠK Kabo Benátky A
Joly Lysá nad Labem G
2019-01-06
-------------------------------
Regionální soutěž B
TJ Kralupy nad Vltavou D
Joly Lysá nad Labem H
2019-01-13
-------------------------------
Přihlášení
Přezdívka:
Heslo:
Registrace
Šachová úloha
Mat 2. tahem
BNT
Copyright: Braňko Husárik 2005